Web Tasarım Hizmetleri

Internet teknolojileri ile senelerdir çalışıyor olmanın bize kazandırdığı deneyim ile, içerisinde grafik öğelerin, fotoğrafların, animasyonların, seslerin ve videoların bulunabildiği, yüksek kalitede web siteleri yaratıyoruz.
Ziyaretçilerin site içerisinde kaybolmadan, aradıklarını kolayca bulabilecekleri navigasyon şemaları oluşturuyor ve kullandığımız gelişmiş kodlama sistemleri ile yarattığımız web sitelerinde günümüzün hedeflerini yakalarken, geleceğin taleplerini şimdiden karşılıyoruz.Projenin, hem estetik açıdan, hem de beklenen fayda açısından en yüksek verimliliği sağlanması için, web sitelerinin hazırlanması sırasında, müşterilerimiz ile çalışmanın her aşamasında temas halinde oluruz.

Sık güncelleme gerektiren çalışmalarda, dinamik yapıda hazırladığımız site içeriğini müşterilerimizin kolayca güncelleyebileceği altyapıyı sağladığımız gibi, sık güncelleme gerektirmeyen statik web siteleri için bir yıl süre ile ücretsiz içerik güncelleme hizmeti veriyoruz.
adana web tasarım
Web sitesi çağın medyası olan internet üzerin de yer alan size ait bir iletişim panosudur.
Bilindiği üzere internet, radyo ve televizyon gibi bir medya sayılmakta ve etkinliği açısından diğerlerinden ön plana çıkmaktadır.
Bir Web sitesi sayesinde, firmanızın tanıtımını yada kendiniz ile ilgili bilgilerin sunulmasını çok daha büyük kitlelere (tüm dünyaya) en ekonomik şekilde yapabilirsiniz. Web siteniz bir bakıma sizin vizyonunuz olacaktır. Sitenizi ziyaret edenler firmanız yada ürünleriniz ve hizmetleriniz hakkında daha detaylı bilgiye sahip olacaklardır. Kurumsal kimliğinizi tamamlamış firmanız ile Web siteniz bir bütün olup, daha büyük bir anlam taşıyacaktır.
adana web tasarım
Sayfalar mümkün olduğu kadar hızlı açılmalı dolayısı ile oluşturulan sayfalar bu bilinçle profesyonelce konunun uzmanları tarafından hazırlanmalı.
Sayfa içerisindeki grafikler ve kullanılıyorsa eğer media dosyaları optimize edilmeli ve en uygun formatlar seçilmeli, alt sayfalara kolay ulaşılmayı sağlayacak iyi bir navigasyon yapısı sağlanmalı, arama motorlarında sitenin içeriğine uygun hedef kitlenin aradığı olası anahtar kelimelerin (keyword) aranması sonucunda aranan kelimelerin popüleritesine göre mutlaka üst sıralarda çıkmalı bununla ilgili yine konunun uzmani kişi yada kişiler tarafından Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)yapılmalı, kesinlikle hatalı yada açılmayan sayfalara linkler olmamalı (kırık link), web sitesindeki tüm sayfaların, resimlerin, fotoğrafların, interaktif dosyaların ve formların sorunsuz çalışması sağlanmalı ve bunların baştan sona bütün kontrolleri mutlaka yapılmalı.
adana web tasarım
adana web tasarım
İş dünyasında başarının en önemli unsuru tanıtım ve reklamdır. Çok kaliteli ürünler imal eden, kaliteden ödün vermeyen, müşteri memnuniyetini birinci planda tutan bir firma olabilirsiniz.
Ancak tanıtımını yapamamışsanız çevrenizdeki sınırlara hapsolmuşsunuz demektir. Halbuki kuracağınız bir Web sitesi ile kapılarınızı tüm dünyaya açabilir; vizyonunuzu herkese anlatabilirsiniz.
adana web tasarım
Dünyanın küçük bir köy halini aldığı global çağda hala bulunduğunuz ile mi hitap etmek istiyorsunuz ?
Ya da sınırları aşarak tüm dünyaya dönük çalışmalar mı yapmak istiyorsunuz ?
Cevabınız 2.seçenekse hemen ilk adımı atabilirsiniz.
adana web tasarım
Günümüzde bir bilgi, kişi, kurum arama ve irtibat kurma söz konusu olduğunda başvurulan ilk yol internet olmuştur.
Bir Web sitesi edinerek sizi arayanların size derhal ulaşmasını sağlayabilirsiniz.
adana web tasarım
Web sitesi sayesinde müşterilerinizin, sizinle ilgilenenlerin sizinle ya da kuruluşunuzla ilgili irtibat kurup soru sormasını, sizden yardım almasını sağlayabilirsiniz.
adana web tasarım
Bütün saygın kuruluşların kesinlikle bir Web sitesi vardır. Kuracağınız Web sitesi ile siz de bu kuruluşlar arasına katılabilir; işinizde iddialı olduğunuzu gösterebilirsiniz.
Şunu bilin ki tanıtım ve reklamda en ucuz yöntem olan internet tanıtımı ile rakiplerinizi bir adım daha geçmiş olacaksınız.

Yorum Yapılmamış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

xWSoYAKBgH7Xg4_FRzgIXm4GEEhe6qBluSgH4JveI0k