CCTV Kamera Sistemleri

CCTV Kamera Sistemleri

kesif

Kablolu, kablosuz, IP olarak içinde değişiklikler gösteren gelişmiş teknolojili tüm kamera sistemleri uzmanlık alanımız. Çalışılan bölgelerde her zaman standartları zorlayan, fiber optik desteği sağlayan, işinde teknik anlamda uzmanlık gösteren Smarttech gözünüzü arkada bırakmaz. Kamera sistemleri Analog ve Ip kamera sistemi olarak ikiye ayrılır. Ip sistem mevcut yada sonradan oluşturulan data hatları üzerinden çalışır ve kullanılmasının avantajlı olduğu yerlere göre tercih edilir. Analog sistem tamamen yeniden oluşturulan ve dışarıdan müdahale edilmesinin istenmediği yerlerde kullanılır. Bu sistemler kendi aralarında Cmos, Day&Night, Ir led, Dome, Speed dome ve Zoom kamera diye farklı özellikler gösterir.
Kullanılan alanlarda öncelikle caydırıcılığı ile yardımcı olur. Caydırıcı olamadığı durumlarda ise meydana gelen olayların tahlil edilmesinde çok önemli bir güçtür. Son zamanlarda yapılan araştırmalar göstermektedir ki olması muhtemel olayların %93 gibi yüksek bir oranı kamera sistemlerinin caydırıcılığı sebebi ile meydana gelmemekte. Geri kalan %7 si ise kamera görüntülerinin varlığı ile çözülmektedir.

Evlerde kamera sistemleri iki sebeple kullanılmaktadır. Ev sahipleri maliki oldukları alanlara dışarıdan istenmeyen kişilerin müdahalesini engellemek için çevre görüntüleme sistemi oluşturmakta. Bununla birlikte evde bulunulmadığı zamanlarda hasta, ebeveyn yada bebek gibi değer verdiklerini kontrol etmek içinde bu sistemlerden faydalanmaktadırlar. Ayrıca evinizdeki tüm elektronik cihazları ve sistemleri kolay kullanımlı bir arayüz ile kontrol eden ve birbirine bağlayan bir teknoloji ile ev kontrolü birkaç temel sınıf ile başlamaktadır; One Touch Ev Sinema Sistemi, Multi-Room Müzik Sistemi, Akıllı Aydınlatma,Gelişmiş İklimlendirme Kontrolü, Güvenlik ve Emniyet. Fakat istekleriniz aslında sonsuzdur. Akis ve çözüm ortakları ile neredeyse evinizdeki her şeyi kontrol edebilirsiniz.

Smarttech üstlendiği işlerde kişilerin farklı talepleri olduğunu düşünerek paket sistemlerden ziyade kişiye özel projeler oluşturmaktadır. Bu bazen ihtiyaca göre tek kameralı bir sistem. Bazen de birçok kamera ve alarm sisteminin entegre olduğu büyük projelerdir. Bu sebeple bütün çözümlerimiz sorunlarınız tespit edilerek sunulur.
Mobil Elektronik Sistem Entegrasyonu (MOBESE), Emniyet Genel Müdürlüğü araçları için tasarlanmış iletişim altyapısı olarak GPRS teknolojisini kullanan, yazılım ve mobil donanım birimlerinden oluşan, Coğrafi Bilgi Sistemleri ve Bilgi Yönetim Sistemlerinin (GIS / MIS) entegrasyonudur.

Mobil iletişim teknolojisinin kamu hayatındaki önemi çerçevesinde emniyet hizmetlerinin de teknolojiye uygun bir hızda gelişmesini sağlamak, olaylara en kısa süre içinde müdahale etmek, kişi hak ve özgürlüklerini ön planda tutarak vatandaşa en iyi hizmeti sunmak ve toplum destekli Polis olgusunun yerleşmesi gibi çok önemli hedefler amacıyla MOBESE projesi tasarlanmıştır

Yorum Yapılmamış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

xWSoYAKBgH7Xg4_FRzgIXm4GEEhe6qBluSgH4JveI0k